درباره ما

هدف ارزپلاس

با توجه به نیاز روزافزون کاربران ایرانی به پلتفرم‌های معامله رمزارزی و رشد سریع فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال و وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های صرافی‌های خارجی، سوءاستفاده کلاهبرداران داخلی و خرید و فروش ناعادلانه برای ایرانیان، تیمی متشکل از متخصصان، کارشناسان حوزه ارز دیجیتال و معامله‌گران در ارزپلاس جمع شده‌اند تا بتوانند گامی بزرگ در راستای پاسخ به نیازهای کاربران ایرانی بردارند. هدف تیم ارزپلاس تشکیل یک بازار با حجم معاملات بالا و پویا است. ارزپلاس با داشتن چیزی حدود 220 رمزارز و همچنین برخورداری از بازارهای تتر و تومان، در جمع برترین‌های حوزه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.


ویژگی‌های ارزپلاس

اولین ویژگی ارزپلاس امنیت در معاملات و حفظ دارایی‌های مشتریان است که مهم‌ترین ویژگی ارزپلاس به شمار می‌آید. ارزپلاس دارای محیط کاربری ساده، امکانات حرفه‌ای و بهره‌مند از چندین نوع معامله است. همچنین پشتیبانی 24 ساعته برای انجام امور تمام کاربران و تعهد به کار را می‌توان یکی دیگر از ویژگی‌های ارزپلاس دانست.


چشم‌انداز

تبدیل شدن به بزرگ‌ترین صرافی در ایران به همراه پوشش حداکثری رمزارزها و انواع روش‌های سفارش‌گذاری و درآمدزایی، چشم‌انداز بلندمدت ارزپلاس است.