درباره ما

هدف ارز پلاس

صرافی ارز پلاس، پلتفرم آنلاین معاملاتی ایمن و هوشمند می‌باشد که از سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد. با توجه به نیاز روزافزون کاربران ایرانی به پلتفرم‌های معامله رمزارزی و رشد سریع فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال و وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های صرافی‌های خارجی، سوءاستفاده کلاهبرداران داخلی و خرید و فروش ناعادلانه برای ایرانیان، تیمی متشکل از متخصصان، کارشناسان حوزه ارز دیجیتال و معامله‌گران در ارز پلاس جمع شده‌اند تا بتوانند گامی بزرگ در راستای پاسخ به نیازهای کاربران ایرانی بردارند. هدف تیم ارز پلاس تشکیل یک بازار با حجم معاملات بالا و پویا است. ارز پلاس با داشتن چیزی حدود ۳۰۰ رمزارز و همچنین برخورداری از بازارهای تتر و تومان، در جمع برترین‌های حوزه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.


ویژگی‌های ارز پلاس

اولین ویژگی ارز پلاس امنیت در معاملات و حفظ دارایی‌های مشتریان است که مهم‌ترین ویژگی آن به شمار می‌آید. ارز پلاس دارای محیط کاربری ساده، امکانات حرفه‌ای و بهره‌مند از چندین نوع معامله است. همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته برای انجام امور تمام کاربران و تعهد به کار را می‌توان یکی دیگر از ویژگی‌های ارز پلاس دانست.


چشم‌انداز

تبدیل شدن به بزرگ‌ترین صرافی در ایران به همراه پوشش حداکثری رمزارزها و انواع روش‌های سفارش‌گذاری و درآمدزایی، چشم‌انداز بلندمدت ارز پلاس است.